Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Корпорацијата Лисл Метал С Куки, Пакет

Корпорацијата Лисл Метал С Куки, Пакет

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

КОМПЛЕТ ЗАКАЧАЛКА ЗА ДЕБЕЛОМЕР НА СОПИРАЧКИТЕ, 2 ПАРЧИЊА Го Закачуваат дебеломерот на сопирачката на дискот за време на сервисот додека ја држат напнатоста надвор од линијата на сопирачката . Помага да се спречи оштетување на дебеломер и линии при сервисирање на сопирачки, суспензија, центри и многу повеќе . Вкупна должина од 9" за закачување на дебеломер на диск сопирачката надвор од патот додека ја држите напнатоста надвор од линијата на сопирачката . Комплет од две закачалки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.