Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Господине Роџерс-Како Што Сте Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

Господине Роџерс-Како Што Сте Ѕид Постер Со Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 159.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овие Трендови Меѓународни Господине Роџерс-Како Што Сте Ѕид Постер. Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобрува боите за да се направи задебелена изјава за декор на ѕидот. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни трендовски брендови иesетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме по нешто за секого. Трендови Меѓународниот Господин Роџерс-Како Што Сте Ѕид Постер Со Магнетна Рамка : Трендови Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се печатени На Фсц-Сертифициран Сјај Постер Хартија. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.