Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бревил-Топол Вок 6-Литарски Електричен Нелеплив Вок-Нерѓосувачки Челик

Бревил-Топол Вок 6-Литарски Електричен Нелеплив Вок-Нерѓосувачки Челик

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Топлински вок со висок ѕид кој работи исто како традиционалниот железен вок на опсег на гас. Грејниот елемент на пеперутката рамномерно го распределува загревањето на високиот ѕид до 425 - ��(218 -��), носејќи вистински Азиски одблесок во кујната дома. Не ограничувајќи Се На Азиско пржење, 15 поставки за топлина може да се користат за сите видови оброци, вклучувајќи тестенини, супи, кари или пржени јајца. Безбедна, издржлива квантанска нелеплива завршница на садот вок има потреба од помалку масло за готвење и може да се избрише за практично чистење. Breville Hot Wok BEW600 XL Електрична Тава Моќност : 1500 W. Моќност : 1500 W. Број На Поставки За Температура : 15. Максимална Температура За Готвење : 425��Ф (218,3��Ц). Пан Волумен : 1.48 гал. Максимална Температура За Готвење : 425��Ф (218,3��Ц). Пан Волумен : 1.48 гал.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.