Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тера & Скај Женски Плус Големина Ребрести Плетени Шорцеви, 2-Пакет

Тера & Скај Женски Плус Големина Ребрести Плетени Шорцеви, 2-Пакет

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Трендовски Ребрести Плетени Шорцеви од Тера И Скај чувајте го вашиот сончев ден стил ладен и удобен, а овој дво-пакет го олеснува складирањето! Исклучиво на . Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'11" и носи големина 1 X. Одговара : Опуштено. Пораст : Висок пораст. Затворање : стил На влечење со еластична половина со вратоврска за влечење за дополнителна удобност. Џебови : два странични џебови. Карактеристики : ребрести текстура. Два пакет вклучува : два пара шорцеви. Женски Плус Големина Ребрести Плетени Шорцеви Две Пакети Од Тера И Небото.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.