Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ступел Индустрии Посипете Кога Тинкл Фраза Уредно Бришење Седиште Бања, 15, Дизајн Од Натали Карпентиери

Ступел Индустрии Посипете Кога Тинкл Фраза Уредно Бришење Седиште Бања, 15, Дизајн Од Натали Карпентиери

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвен за закачување без потреба од инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да не се оштети при транзит. Димензии : 10 х 0,5 х 15 Инчи. Подготвен За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. Создадете прекрасни уметнички прикази со потпирање и слоевитост на нови уметнички дела на вашите ѕидови. Совршен за празни полици или камини, не е потребна инсталација или чистење. Сите наши ѕидни плочи започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на издржливо дрво ОД мдф со дебелина од 0,5 инчи. Секое парче е рачно завршено и доаѓа со свеж слој фолија од страните за да му даде јасен чист изглед. Дизајн На Натали Карпентиери.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.