Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хилсдејл Мебел Џулиен Метал Кралицата Кревет, Текстура Црна

Хилсдејл Мебел Џулиен Метал Кралицата Кревет, Текстура Црна

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Едноставност во своите најдобри. Мебелот За Мебел Од Хилсдејл Џулиен Квин Кревет комбинира нежни лакови со прави линии и паметно користи негативен простор за да создаде чиста силуета со силно присуство. Неговиот недооценен стил и Текстура Црна завршница обезбедуваат овој метален комплет за кревети со големина на кралица убаво да се вклопи со секој декор. Вклучува се што ви треба за да го надградите стилот на вашата спална соба : глава и подножје со рамка за кревет. Кутија пролет и душек потребни; не се вклучени. Потребно е собрание. Традиционален и класичен кралица метален кревет со нежни лакови и едноставни вретена . Металната рамка има Текстура Црна завршница . Вклучува глава, подножје и рамка за кревет; потребен е душек и пружина за кутии, не се вклучени . Вкупни Димензии : 46 H x 62.75 W x 85.50 L; Висина На Таблата : 36 H . Потребно е собрание . Целосно заварени градежни карактеристики тежок мерач тубуларен челик . Точка ќе брод во две кутии; кои можат да пристигнат одделно . Допирот на чиста, сува крпа е единствената грижа што некогаш ќе му треба на вашиот мебел . Само Станбена Употреба . Препорачано Ограничување На Тежината : 500 фунти.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.