Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Шик Дома Елизабет 3-Парче Рушен Јорган Покритие Сет, Кралот, Жолта

Шик Дома Елизабет 3-Парче Рушен Јорган Покритие Сет, Кралот, Жолта

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Широките ручани ленти со весела и мека жолта и сива шема на бои обезбедуваат Јорганот Од Елизабет 3 Парчиња Поставен Од Шик Дом ќе ја осветли секоја спална соба. Овој сет вклучува дарежлив навлака за јорган и две соодветни шамии за перници. Микрофибер полиестер ја прави оваа постелнина раскошно мека. Парчињата се перат во машина за предно натоварување, но се препорачува хемиско чистење. Изберете од достапните опции за големина. Изберете од достапните опции за големина. Вклучува навлака за јорган и 2 шамови за перници. Микрофибер полиестер изградба. Рушени ленти. Јорган за затворање со патент. Препорачано хемиско чистење; машинско перење пред натоварувач.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.