Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нетфли Сезоната На Вештерки-Ѕиден Постер Во Чернобог Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

Нетфли Сезоната На Вештерки-Ѕиден Постер Во Чернобог Со Дрвена Магнетна Рамка, 22.375 34

DEN 159.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Тренд Меѓународен Нетфликс Сезона На Вештерки 2 - Ѕидниот Постер Во Чернобог е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Лесно закачете го овој постер Со дрвена Магнетна Рамка за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународен Нетфликс Сезона На Вештерки 2-Ѕиден Постер Во Чернобог Со Магнетна Рамка : Трендовите Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај На Фотоарт. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и соодветна закачалка од вештачка кожа. Лесен за составување дизајнот овозможува брза инсталација. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34", со рамка : 40 "х 24" х.5".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.