Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
&Е - Троник 8 - Цифрен Калкулатор За Биро

&Е - Троник 8 - Цифрен Калкулатор За Биро

DEN 143.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

А&W КАНЦЕЛАРИСКИ МАТЕРИЈАЛИ-Десктоп Калкулатор. Овој десктоп калкулатор има соларно напојување со резервна копија на батеријата, прекинувач за вклучување/исклучување, осумцифрена работа, меморија со целосна функција, лесен за читање и е изграден од црна пластика. Калкулаторот мери 5-1/4х4-1/4ин. Увезени. А&В Е-Троник Едноставен Калкулатор-8 Цифри ( и) - Батерија/Соларна Енергија-5.3 "х 4.3" - Црна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.