Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Солидна Ајкула Машка Кожа Сандала

Солидна Ајкула Машка Кожа Сандала

DEN 493.44
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Уживајте во овие класични, кожни сандали за мажи од Солидна Ајкула, совршен обичен флип флоп за лето. Овие имаат контурен лак за поддршка, мека обложена кожа за да ја завиткате ногата и зафатено дно за стабилност. Класични, кожни сандали за мажи. Меки, обложени материјали. Амортизирана подножје за удобност. Поддршка лак. Зафатено дно за влечење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.