Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Њухаус Осветлување ЛЕД Мини Стегач Светилка

Њухаус Осветлување ЛЕД Мини Стегач Светилка

DEN 607.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Џо е дизајниран да ви даде силна светлина секаде и секогаш кога ви треба. Лесно инсталиран на повеќето површини на масата, Џо е совршена светилка за различни активности. Прилагодливата глава на светилката ви дава флексибилност и НАШЕТО СВЕТЛО без треперење обезбедува оптимално осветлување што е одлично за вашите очи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.