Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Виктор Опрема Алуминиум Раб ВИРТЕМБУРГ 19Х10. 5во Мат Црна Боја Со Сјајна Црна Завршница На Лицето, 1905ВИВ225112М66

Виктор Опрема Алуминиум Раб ВИРТЕМБУРГ 19Х10. 5во Мат Црна Боја Со Сјајна Црна Завршница На Лицето, 1905ВИВ225112М66

DEN 2560.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Прилагодени Порше Тркала Од Виктор Опрема пуристите на Pursche уживаат во перформансите, прецизноста и panache, членови на ексклузивно општество кое секогаш го турка пликот, избегнувајќи компромис и инсистирајќи на тоа дека ништо помалку од најдоброто нема да стори.Добредојдовте На Виктор Опрема, добавувачи на сопствени лесни алуминиумски тркала исклучиво за спортски автомобили Порше, луксузни седани и Теренци. И Ние сме порше пуристи и ги делиме истите тие вредности. За нас искуството На Порше е речиси религија. И нашата потрага е едноумна : да произведеме совршени резервни порше тркала кои ги надминуваат оригиналните тркала за опрема во перформансите, изгледот и ексклузивноста. За таа цел, ние се опседнуваме со секоја спецификација, секој технички детал, чистотата на легурите што ги користиме, иновацијата на нашите методи на производство, совршенството на нашите завршетоци, кохерентноста на нашето вклопување.Нема ништо како Порше. И нема ништо дури и во близина На Порше надграден со сет На Виктор Опрема тркала. Виктор Опрема Алуминиум Раб WURTTEMBURG 19 X10. 5in Мат Црна Со Сјај Црна Завршница Лице, 1905viw2251112m66 Модел Број-Виртембург Производителот Дел Број - 1905viw225112m66 Шема Болт - 5x112 Офсет - 22 mm Задниот Простор-6.62.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.