Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Богатствата на каролина CK4141PW Џек Расел Териер Розова Цвеќиња Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W, разнобојни

Богатствата на каролина CK4141PW Џек Расел Териер Розова Цвеќиња Ткаенина Декоративна Перница 14Hx14W, разнобојни

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Богатствата НА каролина CK4141 PW1414 Џек Расел Териер Розова Цвеќиња Ткаенина Декоративна Перница 14 Hx14 W, разнобоен Џек Расел Териер Розова Цвеќиња Ткаенина Декоративна Перница CK4141 PW1414. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од новиот надворешен материјал на каролина и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.