Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Везе Хармонија ЈАВОР Дрвена Рамка во големина за прикажување Фотографии И Слики, со јасно светло стакло, Монтажа На Ѕид И Маса: Рамка

Везе Хармонија ЈАВОР Дрвена Рамка во големина за прикажување Фотографии И Слики, со јасно светло стакло, Монтажа На Ѕид И Маса:

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Рамките на везе Се Едноставни рационализираниот дизајн со Стилска завршница прикажува Слики, Фотографии, дипломи, сертификати, документи, факултетски дипломи, универзитетски дипломи, лиценци за брак и награда. Рамките се изработени од висококвалитетен рециклиран полистирен со убав Дрвен Стилски финиш, издржлив и еколошки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.