Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Шума 5-Парче Женски Жартиера Долна Облека Во Собата Облеки Чипка Боди Длабоко-V Вратот Долна Облека За Спиење

Шума 5-Парче Женски Жартиера Долна Облека Во Собата Облеки Чипка Боди Длабоко-V Вратот Долна Облека За Спиење

DEN 239.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

5-Парче Жени Секси Жартиера Долна Облека Комплет Наметки Чипка Боди Длабоко-Против Вратот Долна Облека Материјал : полиестерски влакна сезона : Четири сезони стил : секси стил : пижами перење : миење раце локација : Меден Месец, брачна ноќ, забава за долна облека, Денот на Вљубените итн.Пакување : 1 Х костум ( Наметка + долги трегери + кратки трегери + шорцеви + панталони )Детали : главниот материјал на оваа долна облека се полиестерските влакна, кои се многу секси и убави и можат подобро да го тргнат вашето тело.Можете сами да го купите или да го дадете на пријател.Ве молиме изберете ја вистинската големина според слична облека.Кога спиете дома, можете да почувствувате comfortable.It се препорачува рачно миење на температура на водата од околу 30 степени. Size USBust Waist Hips S4~682cm~86cm/32.28"~33.86"62cm~66cm/24.41"~25.98"86cm~90cm/33.86"~35.43"M6~886cm~90cm/33.86"~35.43"66cm~70cm/25.98"~27.56"90cm~94cm/35.43"~37.01"L8~1090cm~94cm/35.43"~37.01"70cm~74cm/27.56"~29.13"94cm~98cm/37.01"~38.58"XL10~1294cm~98cm/37.01"~38.58"74cm~78cm/29.13"~30.71"98cm~102cm/38.58"~40.16"2 XL12~1498cm~102cm/38.58"~40.16"78cm~82cm/30.71"~32.28"102cm~106cm/40.16"~41.73"3 XL14~16102cm~106cm/40.16"~41.73"82cm~86cm/32.28"~33.86"106cm~110cm/41.73"~43.31"Size : SUS : 4~6 Bust : 82cm~86cm/32.28"~33.86"Waist : 62cm~66cm/24.41"~25.98"Hips : 86cm~90cm/33.86"~35.43"Size : MUS : 6~8 Bust : 86cm~90cm/33.86"~35.43"Waist : 66cm~70cm/25.98"~27.56"Hips : 90cm~94cm/35.43"~37.01"Size : LUS : 8~10 Bust : 90cm~94cm/35.43"~37.01"Waist : 70cm~74cm/27.56"~29.13"Hips : 94cm~98cm/37.01"~38.58"Size : XLUS : 10~12 Bust : 94cm~98cm/37.01"~38.58"Waist : 74cm~78cm/29.13"~30.71"Hips : 98cm~102cm/38.58"~40.16"Size : 2 XLUS : 12~14 Bust : 98cm~102cm/38.58"~40.16"Waist : 78cm~82cm/30.71"~32.28"Hips : 102cm~106cm/40.16"~41.73"Size : 3 XLUS : 14~16 Bust : 102cm~106cm/40.16"~41.73"Waist : 82cm~86cm/32.28"~33.86"Hips : 106cm~110cm/41.73"~43.31 " Облека за Спиење. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Грижа : машина за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.