Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Каролини Богатства CK7636PW Дог Де Бурдо Божиќ Секој Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H x16W

Каролини Богатства CK7636PW Дог Де Бурдо Божиќ Секој Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H x16W

DEN 239.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Каролини Богатства CK7636 PW1216 Dogue De Burdeaux Божиќ Секој Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12h x16 W, Dogue де Бурдо Божиќ Секој Платно Ткаенина Декоративна Перница. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.