Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
ЈТЕ Управувачот Вратоврска Прачка Крајот Одговара: 2008-БМВ 528, 2004-бмв 530

ЈТЕ Управувачот Вратоврска Прачка Крајот Одговара: 2008-БМВ 528, 2004-бмв 530

DEN 2000.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Trw управувачот вратоврска крајот е изградена репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка. Ние произведуваме крајот на вратоврската прачка за речиси секој автомобил на патот денес. Trw крајот на управувачката шипка е достапен за употреба на пат и надвор од патот и е дизајниран за сите временски услови. TRW JTE1063 Крајот Вратоврска Прачка Одговара : 2008-2009 БМВ 528 6 Цил 3 Л 2004-2006 БМВ 530 2008-2010 БМВ 535 2006-2008 БМВ 750 2007 БМВ 530 6 Цил 3 Л 2010 БМВ 528 2006-2007 БМВ 525 6 ЦИЛ 3 Л 2004-2005 бмв 525 2004-2005 Бмв 645 2006-2010 БМВ 650 2006-2011 БМВ 550 2002-2005 БМВ 745 2004-2005 бмв 545 2006,2007-2010 БМВ М5 2006-2010 Бмв М6 2007-2008 бмв алпина Б7 2003-2008 БМВ 760 И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.