Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хадсон Бебе Момци ' Кадифен Ќебе, 2-Пакет, Изберете Ја Вашата Боја

Хадсон Бебе Момци ' Кадифен Ќебе, 2-Пакет, Изберете Ја Вашата Боја

DEN 319.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Бебето Хадсон нуди врвен квалитет, стилски ќебиња за бебиња по пристапни цени. Кадифените Ќебиња За Бебиња Хадсон се елегантно дизајнирани ќебиња за бебиња со луксузно чувство за рака, модерни уметнички дела и врвна ткаенина направени да траат. Хадсон Бебе кадифените ќебиња можат да послужат за многу цели, вклучувајќи време на спиење, гушкање, време на стомакот, па дури и како капак за количка или автомобилско седиште. Нашите ќебиња пристигнуваат со подарок лента, така што прави идеален подарок за туширање за бебиња!. Хадсон Бебе Момчиња ' Кадифен Ќебе, 2-Пакет, Изберете Ја Вашата Боја : Сет вклучува 2 пакет кадифен ќебиња. 100 проценти полиестер кадифен ткаенина. Топло, пријатно и удобно. Екстра голема големина да трае подолго. Повеќекратна употреба за гушкање, спиење, повивање, седиште за автомобил, количка и капак за нега. Пристигнува со подарок лента за бебе туш присутни. Прашања за отповикување на производот? Предметите што се дел од отповикувањето се отстранети од страницата и повеќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на Пазарот. Клиентите кои купиле отповикана ставка ќе бидат известени преку е-пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете На Сеќавања.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.