Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Накни Случај Покрие Школка За Xiaomi Huami Амазфит Бип Младински Часовник Со Заштитник На Екранот

Накни Случај Покрие Школка За Xiaomi Huami Амазфит Бип Младински Часовник Со Заштитник На Екранот

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Тенок Шарен Капак За Куќиште За Компјутер Со Рамка Заштитете Ја Школка За Huami Amazfit Bip Младиот Часовник со Заштитник На Екранот Описи : Материјал : КОМПЈУТЕР Специјално дизајниран За Xiaomi Huami Amamfit Bip Younth watch.Висококвалитетен тврд пластичен заштитен капак на браникот за Вашиот Часовник Со Темпо На Амазфит.Тенок и лесен дизајн, пристап до сите контроли, копчиња.Лесно за инсталирање и отстранување, целосен заштитен раб, избегнувајте гребење во секојдневниот живот [БОИ ПРОТИВ ПИЛИНГ]Боите не би се откинале кога ќе го извадите капакот.Пакет : 1 х Заштитен Капак На Куќиштето За Huami Amazfit Bip Младински Часовник 1xscreen Заштитник паметни Додатоци за нараквица. Сосема нов и квалитетен. Евтини топла предмети. Боја како што покажува сликата. Издржлив.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.