Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
10W 10H 5 8P Оксфорд Панел Калапи Агол

10W 10H 5 8P Оксфорд Панел Калапи Агол

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашите прекрасни обликувања и агли на панели додаваат декоративно, историско чувство на ѕидовите, таваните и парчињата мебел. Тие се направени од уретан со висока густина што му дава на секое парче уникатни детали што го имитираат оној на традиционалните дизајни на гипс и дрво, но на дел од тежината. Ова значи едноставна и лесна инсталација за вас. Најдобриот дел е што можете да направите свои форми и големини со едноставно сечење на парчето за обликување до големината, а потоа закопчување до украсните агли. Овие исто така најчесто се користат за ефтин изглед на вајнскот. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабрички подготвен и подготвен за боја или вештачка завршница. Може да се исечат, дупчат, залепат или навртуваат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.