Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ахгли Компанија Отворено Правоаголни Современи Лумбална Фрли Перница, од

Ахгли Компанија Отворено Правоаголни Современи Лумбална Фрли Перница, од

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ахгли Компанија Шарена Надворешна Правоаголна Ванила Златна Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 инчи. Стилска лумбална перница за фрлање со дизајнерски акценти за разубавување на секоја просторија во домот. Оваа дизајнерска лумбална перница за фрлање вклучува вметнување и скриено затворање на патент за лесно отстранување на капакот за чистење. Рачно или машинско перење препорачано по потреба. Капакот на перницата со вметнување. Големина : 13х19 инчи. Скриен патент : Силен патент со невидлив дизајн. Пријателски За деца и Миленичиња. Комерцијална И Станбена Употреба; и машина и рачно перење. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.