Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Куристан Преријата Крие Осло Пипер Област Килим

Куристан Преријата Крие Осло Пипер Област Килим

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Одликувајќи се со 100% полиестерска машинско ткаена основа со памучна подлога од микро-велур, Колекцијата "Преријата Крие" нуди совршено решение за декорација за ентериери инспирирани од минималисти. Овие печатени подни облоги имитираат теписи во облик на крава и ја обезбедуваат вашата шема за украсување со силни неутрални темели и мали навестувања на боја. Чистото печатење на овие кожи е толку реално што всушност го доловува вистинскиот изглед на автентична коса-на крави. Обоените фолирани акценти го сензационализираат шик изгледот на овие реални реплики и ви овозможуваат да ја проширите вашата шема за украсување. Совршени за современи, бохо Шик, минималистички, западни и југозападни шеми за украсување, Прериските Кожи ви овозможуваат етичко-алтернатива кога станува збор за украсување со кожи од животни. Обликувани Крави. Печатените Теписи Го носат Трендот На Криење на Друго Ниво. Памучна Микро-Велур Поддршка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.