Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хаофи Бамбус Тастатура, Дрвена Безжична Тастатура, За Ios Андроид Лаптоп, Компјутер

Хаофи Бамбус Тастатура, Дрвена Безжична Тастатура, За Ios Андроид Лаптоп, Компјутер

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристики : тоа е кул и удобно во лето, масирајте ги прстите, промовирајте ја циркулацијата на крвта, устата за да ја апсорбира потта, да го инхибира опстанокот на бактериите. Бамбус изглед, елегантен и топол, мек и природен. Антистатичко, анти-зрачење, може да го ублажи заморот за вас. Дизајн на запечатено филмско коло, добри водоотпорни перформанси. Поради одличните термостатски својства и ниската чувствителност на статички електрицитет, куќиштето од бамбус може да го продолжи работниот век на електронските компоненти во внатрешноста на тастатурата подобро од куќиштето за железо или пластичното куќиште. Покрај употреба вредност, се уште има декоративен ефект, може да ги задоволи луѓето по вкус на животот и кинеската традиционална култура извршување. Процес на карбонизација со висока температура и висок притисок, тастатурата нема да пукне, а не деформација. Буквите на тастатурата се печатат и нема да исчезнат. Заштита на животната средина, безбедност и без загадување. Спецификации : Материјал : Боја На Бамбус : Како што е прикажано на Моделот на фотографијата : Kg201+Mg94-N Тип : Безжичен Чешел Интерфејс На Тастатурата : USB Интерфејс На Глувчето : USB Фотоелектрична резолуција : 1600dpi Без Разлика Дали Е Приклучок И Игра : да мултимедијална функција клуч : да список Со Пакети : 1 x тастатура 1 x Инструкции 1 x Приемник Забелешка : овој глушец со квалитет на бамбус не е само практичен висок-крај компјутерски периферни Производи, Но Исто Така И Многу Богат декоративен ефект На здравствените занаети, МОЖЕ ДА ГИ ЗАДОВОЛИ РАСТЕЧКАТА ПОТРАГА По Вкусот На Луѓето Во Животот. Користете природни бамбус деликатна и да стане, издржливост и да ги исполнуваат влажни, исто така, не е лесно да се биде надвор од форма. Погоден за 95/98/2000/МЕ/XP/NT и други системи. Изработен е од природен бамбус. Појавата на бамбус го прави целосно интегриран во животната средина на луѓето. Комбинацијата на класична работна површина ја прави совршена, удобна и издржлива. Убава и дарежлива, модерна и чесна.Убава форма, едноставна и живописна, исполнета со атмосферата на времето. Исклучително удобен за употреба, совршени клучеви, мек и низок шум, природна употреба, лесен, тивок. Поддршка мулти-јазична верзија, универзална во лето е кул и удобно, масирајте ги прстите, промовирајте ја циркулацијата на крвта, устата за да ја апсорбира потта, да го инхибира опстанокот на бактериите. Поради одличните термостатски својства и ниската чувствителност на статички електрицитет, куќиштето од бамбус може да го продолжи работниот век на електронските компоненти во внатрешноста на тастатурата подобро од куќиштето за железо или пластичното куќиште. Дизајн на запечатено филмско коло, добри водоотпорни перформанси.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.