Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Воблинг Жени Мажи Зимски Фау Крзнени Облоги Чевли Против Лизгање Лесни Чизми До Глуждот Водоотпорно Лизгање На Патики

Воблинг Жени Мажи Зимски Фау Крзнени Облоги Чевли Против Лизгање Лесни Чизми До Глуждот Водоотпорно Лизгање На Патики

DEN 687.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : . Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Чизми До Глуждот, Чизми, Мода, Секојдневен. Тип На Шема : Цврста Боја, Патент. Боја : Црвена, Црна, Сива (Опционално). Големина : 28-35( Дете), 36-43 (Жени) (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Горниот Материјал : Крпа. Надворешен материјал : СТП. Тип На Пета : Буци. Прицврстување : Патент. Тип На Прст : Кружен Прст. Висина На Цевката : Среден Врв. Сезона : Зима. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови. Карактеристики : . 1. Одличен и удобен дизајн, со облога од вештачко крзно, горен велур, тркалезен прст, буци потпетици, лесен стил на повлекување со патент, завршен со лесно вештачка влошка за најдобра удобност. 2. Оваа чизма до колена има вратило за слабеење со облик на кружен прст. Патентот создава лесен пристап, а декоративниот детал прикажува прекрасен дизајн на кожна чизма. 3. Овие модни чизми изгледаат одлично со различни панталони и здолништа за да создадат разновидни стилски облеки за секоја пригода. 4. Дизајн на патент за лесно вклучување и исклучување. Содржина На Пакетот : . 1 Пар Чизми (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) одличен и удобен дизајн, со поставата од вештачко крзно, горниот дел од велур, кружен прст, буци потпетици, лесен стил на повлекување со патент, завршен со лесно вештачка влошка за најдобра удобност. Оваа чизма до колена има вратило за слабеење со облик на кружен прст. Патентот создава лесен пристап, а декоративниот детал прикажува прекрасен дизајн на кожна чизма. Овие модни чизми изгледаат одлично со различни панталони и здолништа за да создадат разновидни стилски облеки за секоја пригода. Дизајн на патент за лесно вклучување и исклучување. Стил : Чизми До Глуждот, Чизми, Мода, Секојдневен.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.