Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ротосв Женски Чизми За Дожд Удобност Градинарски Чевли Со Тркалезни Прсти Кои Работат Обични Водоотпорни Работни Чевли Зелени 5.5

Ротосв Женски Чизми За Дожд Удобност Градинарски Чевли Со Тркалезни Прсти Кои Работат Обични Водоотпорни Работни Чевли Зелени

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : Пол : Унисекс, Жени, Менстајл : Чизми За Дожд, Чевли За Дожд, Градинарски Чевли, Работни Чевли, Градинарски Чизми, Кујнски Чевли Тип На Шема : Еднобојна, Водоотпорна боја : црвена, зелена, црна, розова (По Избор)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7.5, САД 8, САД 8.5, САД 9, САД 9.5, САД 10 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Пвцоутсол Материјал : Пвцхеел Тип : Израмнување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Висока Топсезона : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : секојдневни, дневни, внатрешни, надворешни, Работни, ГРАДИНАРСКИ, КУЈНСКИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Широкиот дизајн на тркалезна глава овозможува повеќе простор за нозете да се протегаат и удобно да се вклопат.2. Меко и флексибилно тело за чевли, изработено од пвц материјал, нераскинливо, издржливо.3. Надворешниот ѓон на текстурата го зголемува триењето и не се плаши од лоши временски услови во дождливи и снежни денови.4. Бидете опционални со или без кадифен облога, нема да биде жешко дури и во лето и нема да биде студено во зима.5. Нашите чевли за дожд секогаш ќе бидат со вас секогаш кога ви треба, шетање куче наутро, шопинг во дождлив ден, градинарство, перење автомобил, работа во влажно калливо предиво или фарма, кампување со семејства или пријатели и во многу други прилики.Содржина на пакетот : 1 Пар Чизми За Дожд(други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) ВОДООТПОРЕН : имајќи ги овие чевли за дожд направени од премиум ПВЦ, дождот и водата нема лесно да навлезат во чизмите. Нечистотијата, калта и влажната почва или песок само ќе се лизгаат од површината. НОНСЛИП : Освен што им обезбедува дополнителна удобност на вашите стапала во дождливите денови, надворешниот ѓон против лизгање им дава одличен стисок или влечење на овие чизми за да можете да одите без грижи на влажни и калливи терени или нерамни области. ЛЕСНО НОСЕЊЕ : Наменето За луѓе во движење, лесно можете да се лизнете внатре и надвор од овие чизми. Можете погодно да ги носите секогаш кога, каде и да се подготвите кога ќе се појави лошо време. Идеален е и за кампување, одење на плажа, лесно пешачење, градинарство и сите други активности на кои можете да помислите. ИЗДРЖЛИВ КВАЛИТЕТ : Конструиран со цврсти, еластични пвц материјали, овие лесни, но издржливи дождовни чизми нема лесно да пукнат што го прави ваш долготраен придружник за сите сезони. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : Сјајната пластична обвивка ги штити чизмите од дамки и нечистотија, само исчистете ги со чистење на цревото или бришење со влажна крпа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.