Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Самолеплив Ѕид Монтирање Прачка Долго-Црна

Самолеплив Ѕид Монтирање Прачка Долго-Црна

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оваа нова Самолеплива прачка е лесна за инсталирање без никаков хардвер и може веднаш да додаде стил или функционалност во вашиот простор Производите Со Централен Дизајн се Самолепливи/ Ѕидна Шипка Долга 9-16 инчи-Црна двонасочна инсталација : Лесна за лепење на рамната и мазна површина или завртка монтирана на ѕидот. Вклучен е целиот хардвер. Проекција : 1,875 инчи. Дозвола : 1.125 инчи. Капацитет на тежина : 6 фунти. Материјал : челична прачка, пластични крајни парчиња.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.