Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ана Диск Тор Приклучок Шрафцигер Клуч Тој Приклучок Клуч Т20-Т70

Ана Диск Тор Приклучок Шрафцигер Клуч Тој Приклучок Клуч Т20-Т70

DEN 1471.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Карактеристика : *интерфејсот од 1/2" е погоден за повеќето електрични клучеви и клучеви за крцкање.* Комплетни спецификации, Т20, Т25, Т27, Т30, Т35, Т40, Т45, Т50, Т55, Т60, Т70 се опционални .*Спецификациите и моделите се комплетни, а спецификациите на ракавите се отпечатени на површината на битот, кој има широк спектар на апликации;*третман На Површинско замаглување, целиот бит не е лесен за ' рѓа по третманот со површинско замаглување;*дизајнот на квадратната дупка управувано со лак и дизајнот на внатрешниот агол на лакот ја прават силата на заклучување посилна и не е лесно да се лизне.Спецификации : Име На Производ : Торкс Приклучок Шрафцигер Материјал : Легиран Челик Боја : Син Тип : Торксадаптер : 1/2 " Должина : (Прибл. ) 100мм / 3,9"Изборна Големина : Т20, Т25, Т27, Т30, Т35, Т40, Т45, Т50, Т55, Т60, Т70соодветен за : повеќето електрични клучеви и клучеви за крцкање.Количина : 1пцпакет Вклучен : 1 ® Штекер Шрафцигерноте : 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи.2. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.3. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Интерфејсот од 1/2" е погоден за повеќето електрични клучеви и клучеви за крцкање. Комплетни спецификации, Т20, Т25, Т27, Т30, Т35, Т40, Т45, Т50, Т55, Т60, Т70 се опционални. Спецификациите и моделите се комплетни, а спецификациите на ракавите се отпечатени на површината на битот, кој има широк спектар на апликации;. Третман на површинско синило, целиот бит не е лесен за ' рѓа по третманот со површинско синило;. Дизајнот на квадратната дупка управувано со лак и дизајнот на внатрешниот агол на лакот ја прават силата на заклучување посилна и не е лесна за лизгање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.