Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
KAISHEK Компатибилен Со Macbook Air S Случај - Ослободување Модел а м1 А2179 А1932, Пластични Хард Случај + Црна Тастатура Покритие, Цвет 0947

KAISHEK Компатибилен Со Macbook Air S Случај - Ослободување Модел а м1 А2179 А1932, Пластични Хард Случај + Црна Тастатура Покритие,

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен Со Новиот Macbook Air 13 " со Приказ На Мрежницата (Модели : A2337 m1 A2179 A1932%s,[ 2018 - 2022] 2018 - 2022). Ве молиме љубезно проверете го бројот На Моделот "Axxxx" на дното на лаптопот пред купувањето, проверете дали се совпаѓа со бројот на Моделот е "A2337" или "A2179" или "A1932".Ослободување 2022 2021 2020 : MGN63 LL/A, MGND3 LL/A, MGN93 LL/A, MGN73 LL/A, MGNE3 LL/A, MWTJ2 LL/A, MVH22 L/A, MWTL2 L/A, MVH52 L/A, MVH42 L/A;Ослободување 2019 и 2018 : mvfh2ll/a, mvffm2l/A, MVFK2 L/A, MVFJ2 LL/A, MVFN2 L/A, MVFL2 L/A, MRE82 LL/A, MREE2 LL/A, MREA2 LL/A, MRE92 LL/A, MREF2 LL/A;ВЕ МОЛИМЕ ЗАПОМНЕТЕ : ОВОЈ СЛУЧАЈ САМО КОМПАТИБИЛЕН СО ГОРЕНАВЕДЕНИТЕ МОДЕЛИ, Тоа Нема да биде компатибилен со други неспоменати модели. Овој Случај се вклопува Само За Macbook Air 13 Инчи Со Модел На Екранот На Мрежницата A2337 m1/A2179/A1932. Висококвалитетниот слој и на горните и на долните капаци нуди мазна совршена површина и се чувствува убаво да се допре. Овој заштитен случај има микро клипови кои безбедно се прицврстуваат на Вашиот Mac Book и лесно се откинуваат кога е потребно. Страна од редовните исечоци на пристаништето, дното на куќиштето совршено се совпаѓа со отворите за вентилација на Вашиот Macbook Air 13 за правилна вентилација. Исто така, има 4 гумени стапала што додава неколку милиметри одвојување на површината за да се зголеми циркулацијата на воздухот. Целосно пристап до сите копчиња и карактеристики, приклучете го полначот, кабелот или слушалките без отстранување на куќиштето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.