Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Зодани Таписерија Психоделичен Ѕид Виси Сценографијата Печатење Ќебе Постелнина Трипи Фантазија Дома Декор Стил Д 59 x51

Зодани Таписерија Психоделичен Ѕид Виси Сценографијата Печатење Ќебе Постелнина Трипи Фантазија Дома Декор Стил Д 59 x51

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Тип : Ѕид Таписерија Материјал : Полиестеркол : Како Што Е Прикажано На Сликата Стил : Сценографија Таписерија Погоден За : Ѕид Виси Фрли Кревет Повод : Секоја Пригодакористете : Таписерија,Плажа Крпи,Пикник Душеци,Покривка,Софа Стол Покритие,Маса Крпа,Ѕид Уметност,Ќебе, Јога Душеци и Тавани.Size:95*73cm/37"x29"150*100cm/59"x39"150*130cm/59"x51"150*150cm/59"x59"150*200cm/59"x79"180*230cm/71"x91"Features : ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Оваа таписерија е изработена од полиестерска ткаенина, која е мека, издржлива, пријателска за кожата, лесна и лесна за закачување или пакување за ваша внатрешна или надворешна употреба.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : тоа е сценографијата таписерија со модерен стил кој покажува модерен и долготраен ефекти, и совршен за вашата соба или подарок за вашите најблиски и пријатели.ПОВЕЌЕКРАТНА употреба : оваа уникатна таписерија може да се користи како фрлања на плажа, ќебиња за излети, висечки тремови, крпи за маса, намази за кревети, навлаки за софи, украси за студентски дом, декор на таванот, јога подлога, декор за закачување на ѕид или фрлање шалови од студентски домови за сончање и други потенцијални функции.ЛЕСНА НЕГА : машинско перење Или нежно миење раце во ладна вода. Можете исто така лесно да ја пеглате на ниска температура. Не избелувајте и не користете тврд детергент.Вклучен пакет : 1 х Таписерија (други Додатоци не се вклучени)Забелешка : 1. Ве молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. МЕКА ТКАЕНИНА : Полиестер, ткаенина мека, доделување добро, погоден за закачување на ѕид, печатење на сценографијата, шарени и убави, не бледнеат. КАРАКТЕРИСТИКИ : Живописни бои, јасни линии и јасна слика. Обезбедува елегантен изглед и свиленкаст мек допир!. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : 3д Стерео Ефект. Нема Чуден Мирис, Анти-. Нема Бледнее. Секоја таписерија е внимателно изработена и направена за вас. ШИРОКО КОРИСТЕНИ : таписерија, покривки, декорација на ѕидови, завеси, чаршафи, душеци за пикник, крпи за плажа, шалови, шалови за сончање и други функции. Користете И НЕГА : лесно Закачете со украсни ленти или ленти. Суво чисто или нежно миење на рацете одделно во ладна вода.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.