Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Sunisery Мало Бебе Девојчиња Момчиња Дуксер Ромпер Писмо Крава Печатење Обичен Комбинезон Со Долги Ракави Fall Пролет Боди Кралско Сино 12 Месеци

Sunisery Мало Бебе Девојчиња Момчиња Дуксер Ромпер Писмо Крава Печатење Обичен Комбинезон Со Долги Ракави Fall Пролет Боди Кралско

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Мало Бебе Дуксер Ромперс Писмо Крава Печатење Обичен Комбинезон Со Долги Ракави За Новороденче Момче. Карактеристики. Писма и кравјо печатење бебе дуксер комбинезон, западен стил, секојдневни долги ракави вратот на екипажот новороденче ромпер, вашето малечко ќе добие многу комплименти носејќи го. Погоден за секојдневно секојдневно носење во пролет иumn, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, игра на отворено, празници, роденденски забави, семејни собири, фотографија. Големина(см)/(инч)tttt ttttt t t t t t/t14. 96 t Bust : t50t/t19. 69 . Советувана Возраст : t6 - 12 Месециtlengh : t40t/t15, 75 t Bust : t52t/t20. 47 . Советувана Возраст : t12 - 18 Месециtlengh : t42t/t16, 54 t Bust : t54t/t21, 26 . Советувана Возраст : t18-24 Месециtlengh : t44t/t17. 32 t Bust : t56t/t22. 05 . Спецификација. Материјал : Мешавина Од Памук. Стил : Секојдневен. Пол : Унисекс. Сезона : Пролетumn. Ракави : Долги Ракави. Шема : Писмо Крава Печатење. Прилики : Секојдневно. Пакет Вклучувајќи : . 1* Бебешки Комбинезон. Забелешка : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. СЕКОЈДНЕВЕН ДИЗАЈН : Букви и комбинезон за бебешки дуксер со крава, западен стил, секојдневни долги ракави вратот на екипажот новороденче ромпер, вашето малечко ќе добие многу комплименти носејќи го. СОВРШЕН ПОДАРОК : Симпатична бебе момче и бебе девојка дуксер ромпери се идеални подароци за раѓање, божиќ или бебе туш за вашето дете девојка момче. ГОЛЕМИНА и БОЈА : 0-6 Месеци, 6-12 Месеци, 12-18 Месеци, 18-24 Месеци, ве молиме изберете ја најсоодветната големина според деталниот опис на големината. Бои : кафеава, кралска сина, зелена. МНОГУ ПРИЛИКИ : мало девојче бебе момче со долги ракави ромпер е одличен за секојдневно секојдневно носење во пролет и aut, Божиќ, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, игра на отворено, празници, роденденски забави, семејни собири, фотографија. МЕК МАТЕРИЈАЛ : Секојдневниот комбинезон со долги ракави за бебиња е изработен од мешавина од памук, мек и удобен, дише, не ја иритира нежната кожа на вашето бебе, обезбедувајќи одлично искуство при носење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.