Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Речиси Природно 6.5' Слатка Беј Тројна Топка Вештачки Топијар, Зелена

Речиси Природно 6.5' Слатка Беј Тројна Топка Вештачки Топијар, Зелена

DEN 927.20
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Речиси Природен 6.5 ' топијар топијар Топчести топчести топчести топчести топчиња се секогаш многу популарни, без разлика дали имаат една, две, па дури и повеќе топчиња. Овој Конкретен Топијар на Слаткиот Залив има три различни "топчиња на цут" и изгледа како експерт за градинарство да го обликува рачно. Стои повеќе од шест стапки во висина и прави убав додаток на секој домашен или канцелариски декор. Како бонус, ќе остане да изгледа совршено со години, со нари капка вода или минута грижа.Висина : 6,5 Стапки. Ширина : 26 ", Длабочина : 26 ".Категорија : Свилено Дрво.Големина на тенџере : Н : 7", В : 7.75", Д : 7.75 ". Не на Стебла : 1. Број На Лисја : 2600бренд : Речиси Природен Број На Модел : 1368-5399 детали За испорака 78" Високо И 26 " Широк. Топијар со тројна топка кој вклучува 2600 лисја. Ќе изгледа одлично со години. Предметот можеби ќе треба повторно да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата. Тенџере Димензии : Ч : 7 Во. W : 7.75 Во. Д : 7.75 Во.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.