Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
AC DC Адаптер Адаптер За Jabra Безжични Водоотпорен Слушалки Замена Напојување

AC DC Адаптер Адаптер За Jabra Безжични Водоотпорен Слушалки Замена Напојување

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Рејтинг на адаптер : Светски 100v ~ 240 V 50/60 Hz / ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН PSU/Трансформатор / сите Производи се тестираат за да ги надминат/исполнат стандардните спецификации /OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : Преку Заштита Од излез На Напон. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита Од Излез На Краток Спој) / БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА ВРАЌАЊЕ / 5 ГОДИНИ БЕСПЛАТЕН Рејтинг На Адаптер За ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА : Светски 100v ~ 240 V 50/60 Hz; ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН PSU/Трансформатор / сите производи се тестираат за да ја надминат/исполнат стандардната спецификација; OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : Заштита Од Излез На Напон. ОЦП : Над Тековната Излезна Заштита. СКП : Заштита Од Излез На Краток Спој); БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА ЗА ВРАЌАЊЕ / 5 ГОДИНИ БЕСПЛАТНА ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАМЕНА.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.