Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Старбакс, СБК12411948, Појадок Мешавина Целото Грав Кафе, Секој

Старбакс, СБК12411948, Појадок Мешавина Целото Грав Кафе, Секој

DEN 255.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Мешавината За појадок Кафе нуди полесен вкус кој е сѐ уште светол и лут со јасна завршница за оние кои претпочитаат поблага чаша. Средното печење обезбедува многу карактер што е благ и вкусен за прекрасна шолја кафе да го започне вашиот ден. Висококвалитетниот грав е етички извор за да поттикне подобра иднина за земјоделците и постабилна клима за планетата. Целото кафе со грав е стручно спакувано за да ја испорача најсвежата шолја кафе. Старбакс Појадок Мешавина Целиот Грав Кафе Целиот Грав, 1 Секоја (Количина) појадок мешавина обезбедува лесен вкус со јасни финиш. Средното печење ви овозможува да го започнете денот со благ вкус. Гравот од етички извори помага да се изгради подобра иднина за земјоделците и климата. Висококвалитетното пакување обезбедува целосно свеж вкус.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.