Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Воодушевување Накит Силвертон Кошарка Мајка Со Црвено Срце Секогаш Мајка Ми Бар Зое Ѓердан

Воодушевување Накит Силвертон Кошарка Мајка Со Црвено Срце Секогаш Мајка Ми Бар Зое Ѓердан

DEN 576.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Имитација Родиум Позлатени Кошарка Мајка Со Црвено Срце Секогаш Мајка Ми Бар Зое Ѓердан. Големината на шармот е прибл. 0,38 х 0,66 х 0,07 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Сребрен Тон Секогаш Мајка Ми Бар е околу 1,27 х 0,19 х 0,19 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Лонг бар вели "Секогаш Мајка Ми Засекогаш Мојот Пријател" со јасен кристал на дното. Приврзокот За Големо Мајчино Срце Силвертон е приближно 0,76 х 0,65 х 0,11 инчи (Hx Wx D) не вклучува јамка. Зборот е антички на предната страна со јасен кристал. Грбот има антички цвет. Ѓерданот со кабелски синџир силвертон е долг 28 инчи со прстен од 10 мм од кој висат три приврзоци. Овој ѓердан има затворач за канџи од јастог. 28 инчен синџир ѓердан со јастог канџа затворач. Секогаш Мајка ми, Засекогаш Мојот Пријател Бар Приврзок има кристал на дното. Ѓердан работи одлично сам како изјава парче или слоевит.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.