Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Примарна Сребрена Сребрена Синџир Нараквица Сингапур

Примарна Сребрена Сребрена Синџир Нараквица Сингапур

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Украсете го вашиот зглоб со оваа прекрасна сребрена Нараквица Со Сингапурски синџир. Оваа нараквица широка 3,50 мм има брилијантна полирана завршница за траен сјај и се прицврстува со затворач од јастог за совршено држење. Оваа цврста нараквица од 7 инчи ќе биде добредојден додаток на секоја колекција накит.Метална Тежина : 3,04 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Сингапур Синџир Нараквици Финиш : Висок Полски Пол : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Стерлинг Сребрена Метална Боја : Бели Димензии : 7-инчен х 3,5 ммсолид вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Индија Сребрена, Полирана, Цврста, Јастог Канџа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.