Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Ниша Кубо Сет За Складирање-Полни Коцки Половина Коцки Со Канти За Складирање Што Се Преклопуваат-Природен Тартуф

Ниша Кубо Сет За Складирање-Полни Коцки Половина Коцки Со Канти За Складирање Што Се Преклопуваат-Природен Тартуф

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оставете ја вашата креативност да дивее Со Кубо! Овој иновативен сет од 2 Коцки за складирање Со Целосна Големина и 4 Полу Големина по Ниша се дизајнирани да се прицврстат заедно во која било насока! Поврзете ги на кој било начин што сакате. По ред, во Пирамида, Во Форма У Или Л или безброј други конфигурации. Коцките се поврзуваат едни со други со пружински иглички, што го олеснува прилагодувањето и создавањето систем за складирање само за вас со една коцка до комплет од 12 или повеќе. Лажат коцки за складирање се всушност коцки! Тие можат да се користат во која било насока. Не постои" правилен " начин за нивно користење бидејќи сите страни го мерат истото! Кој некогаш рекол дека сите коцки мора да бидат свртени напред како библиотека? Кубо коцките за складирање можат да се закачат заедно во која било насока, што отвора огромен број нови можности за дизајн. Свртете еден надесно, свртете друг налево. Држете го едниот свртен напред, а другиот свртен наназад. Совршено за чистење на нередот во плакари, влезови, простории за перење и складирање, како библиотека, ноќна маса или медиумско складирање, во училница или детска соба-овие коцки се вклопуваат насекаде! Неговата богата завршница со темни Тартуфи покажува суптилно зрно дрво и сигурно ќе ве задоволи и координира со остатокот од нишата линија. Без алатки склопот На Заклучување овозможува парчињата едноставно да се спојат и да се заклучат на своето место за цврста градба без проблеми за помалку од 2 минути. Нема повеќе пребарување на шрафцигер со вистинска големина или испуштање мали завртки. Само прилепете се на своето место и одете. Помалку хардвер и помалку мали делови значи помалку пластично пакување и помалку отпад. Наредете ги И преуредете Ги Природните Канти За Ткаенина Што Се Преклопуваат за свеж, нов сопствен изглед секогаш кога сакате! Ниша Кубо Сет За Складирање - 2 Полни Коцки/4 Полу Коцки со Канти За Складирање Што Се Преклопуваат - Тартуф/Природно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.