Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нерѓосувачки Челик Редење Преграда Закуска За Ручек Бо 2-Ниво Бенто Контејнер За Храна За Возрасни Или Деца Зелена

Нерѓосувачки Челик Редење Преграда Закуска За Ручек Бо 2-Ниво Бенто Контејнер За Храна За Возрасни Или Деца Зелена

DEN 479.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

[ЈАДЕТЕ ЗДРАВА ХРАНА НАСЕКАДЕ ] Оваа бенто кутија е еднократно, херметички, со горниот слој отпорен на истекување и спречува мириси во вашата торба. Бидете смирени и уживајте во вашиот ручек! Контролирајте ги вашите порции, одржувајте ја вашата специјална диета толку едноставна, како што може да биде. [КАПАЦИ ОТПОРНИ на ИСТЕКУВАЊЕ]Нашите капаци обложени со силикон ќе ја чуваат вашата храна во кутијата за Ручек - без мирис, без истурање, без протекување ( не е отпорен на истекување за супа Добро за сува храна и сос ). [ЗЕМЕТЕ ЕКО БЕНТО КУТИЈА ЗА РУЧЕК ] Свој начин за зајакнување на вашиот животен стил, енергија и здравје. Сите ќе копнеат по вашата кутија за ручек од првиот момент кога ќе ја видат. Светол, функционален и остар дизајн, вкоренет во минималистичките Јапонски традиции на кутии за ручек. Двослоен дизајн со прегради за да спречите мешање храна [КАПАЦИ ОТПОРНИ на ИСТЕКУВАЊЕ] капаците обложени со силикон ќе ја чуваат вашата храна во кутијата за Ручек - без мирис, без истурање, без протекување ( не е отпорен на истекување за супа Добро за сува храна и сос ). Двослоен дизајн со прегради за спречување на мешање храна. [ЈАДЕТЕ ЗДРАВА ХРАНА НАСЕКАДЕ ] Оваа бенто кутија е еднократно, херметички, со горниот слој отпорен на истекување и спречува мириси во вашата торба. Бидете смирени и уживајте во вашиот ручек! Контролирајте ги вашите порции, одржувајте ја вашата исхрана толку едноставна, како што може да биде. [БЕНТО КУТИЈА ЗА РУЧЕК ] Свој начин за зајакнување на вашата енергија и здравје. Сите ќе бидат за вашата кутија за ручек од првиот момент кога ќе ја видат. Светол, функционален и остар дизајн, во минималистичка Јапонска кутија за ручек.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.