Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Гилданската Младинска Тешка Мешавина оз, Хауба-ИРСКА ЗЕЛЕНА-М

Гилданската Младинска Тешка Мешавина оз, Хауба-ИРСКА ЗЕЛЕНА-М

DEN 640.64
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Гилданската Младина Тешка Мешавина од 8 мл, 50/50 Хауба - ИРСКА ЗЕЛЕНА - м 50% памук, 50% полиестер; воздушно млазно предиво отпорно на пилули; шиење со двојна игла низ целиот; двокреветна хауба; џеб за торбичка; 1х1 ребрести манжетни и појас со спандекс; нема кабел за дополнителна безбедност; 50% памук, 50% воздух отпорен на пилули од полиестер Млазно предиво Со Двојна Игла шиење низ џебот НА ТОРБИЧКАТА СО двојна хауба 1Х1 ребрести манжетни И појас со спандекс нема извлекување за дополнителна безбедност. Производ На Гилдан. Инстант Заштеда / Попуст : Испратете ни е-пошта откако ќе нарачате и веднаш ќе ви го вратиме попустот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.