Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Градници Пила Женска Голема Големина Удобен Градник За Дишење Долна Облека Без Бандажи Зделки За Ран Пристап

Женски Градници Пила Женска Голема Големина Удобен Градник За Дишење Долна Облека Без Бандажи Зделки За Ран Пристап

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Добредојдовте во продавницата, Посакувајќи ви пријатно шопинг искуство.Женска Голема Големина Удобен Градник За Дишење Долна Облека Без Бандажи Карактеристики : Ставете го телото во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност.Ултра мазно чувство, секое вредно разгледување на дизајнот.Се фокусира на совршена долна облека за вас, исто така неповторливо секси.Ве прават супер секси и заводливи.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен секс комплет за сексуалниот живот на двојките. Сезона : четири сезонски пол : Женска Пригода : мода, секојдневен материјал : Најлон,Спандекако да се мие : рачно миењешто добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Долна Облека Големина : С Големина. : Мала Чаша : 34/75БЦ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 76-79см/29,92-31,10 "Под Биста : 71-73см/27,95-28,74" Големина : М Големина. : Средна Чаша : 36/80БЦ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 79-82см/31.10-32.28 "Под Биста : 73-76см/28.74-29.92" Големина : Л Големина. : Голема Чаша : 38/185БЦ САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 82-85см/32.28-33.46 "Под Биста : 76-79см/29.92-31.10" Големина : XL Големина. : Х-Голема Чаша : 40/90БЦ САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 85-88см/33,46-34,65 "Под Биста : 79-82см/31,10-32,28" Големина : ХХЛ Големина. : ХХ-Голема Чаша : 42/95БЦ САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 88-91см/34,65-35,83 "Под Биста : 82-85см/32,28-33,46". Материјал : Најлон, Спандекс. Препорачуваме рачно миење и закачување само суво, избегнувајте користење белило и миење со топла вода за продолжување на неговиот животен век. Изработени од висококвалитетна ткаенина, удобна, дише, пријателска за кожата, погодна за сите сезони. Овие производи се изработени од висококвалитетни материјали и ќе траат долго. Забелешка : ве Молиме потврдете ја вашата големина врз основа на нашата табела со големини пред да ја купите. Ви благодариме за поддршката.Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не и со задоволство ќе ги решиме за вас. € Повеќе висококвалитетна декорација на облека q : Добредојдовте во продавницата. Продавницата има широк спектар на производи за облека и декорација : кратки ракави, долги здолништа, костими за капење, украси за одмор, мали подароци и многу повеќе. Исто така, има повеќе предмети за домаќинството, добредојде за купување.Нашиот бренд "Sawvnm". Одлични Подароци За Помалку. Зделки За Ран Пристап. На Дозвола. Семејни подароци. Градник; Градници За Жени; Градници; Женски Градници; Женски Градник; Женски Градник; Женски Градник; Женски Градници; Спортски Градник; Градник За Жени; Женски Градници; Женски Спортски Градници; Женски Спортски Градник; Женски Спортски Градник; Безжични Градници; Градник Пакет За Жени;.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.