Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Зелени Пејзажи Вреќи За Наводнување На Дрво

Зелени Пејзажи Вреќи За Наводнување На Дрво

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Продолжена временска рамка за наводнување за нови и воспоставени дрвја. Зелените пејзажи вреќи за наводнување на Дрвјата помагаат вашите нови дрвја да бидат влажни за поздраво растење. Лесно отворање на пополнување. Содржи до 20 литри вода. Микро-перфорирани точки на ослободување долж долниот спој. Чантата е празна за 6-8 часа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.