Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пулору Дами Спортска Облека Со Качулка Тенок Врвка Истегнување Панталони Спортска Облека

Пулору Дами Спортска Облека Со Качулка Тенок Врвка Истегнување Панталони Спортска Облека

DEN 1279.20
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дами Спортски Костум Со Качулка Тенок Целосен Врвен Врвен Панталони За Истегнување Тренерки. Големина Табела (см/инчи)ttttttt TTttop Должина : t39cm/15.4 "t Bust : t90cm/35.5 "tsleve : t57cm/22.5 "Tpants Должина : t93cm/36.6"пресврт : t66cm/26.0". Mt Top Должина : t40cm/15.8"t Bust : t94cm/37.0 "tsleve : t58cm/22.9 "Tpants Должина : t95cm/37.4 "пресврт : t70cm/27.6". L Ttop Должина : t41cm/16.2 "t Bust : t98cm/38.6 "tsleve : t59cm/23.2 "Tpants Должина : t97cm/38.2 "пресврт : t74cm/29.2". XL Ttop Должина : t42cm/16.5 "t Bust : t102cm/40.2 "tsleve : t60cm/23.6 "Tpants Должина : t99cm/39.0 "пресврт : t78cm/30.7". Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Материјал : Памук . Материјал : Полиестер. Пол : Жени. Тип На Ставка : Костум. Повод : Повик. Тип На Шема : Цврст. Тип На Затворање : Пуловер. Декорација : Лента. Должина на ракавот (см) : Целосна. Должина на панталони( см) : Целосна Должина. Содржина На Пакетот : . 1 Х Џемпер. 1 Х Панталони. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Полиестерски влакна и памук, изработени од висококвалитетни материјали, издржливи, погодни за секојдневно носење, удобни, дише, погодни за кожата, безбедносно тестирани и без штетни материи. Карактеристики : еднобојна кратка врвка за влечење дуксер со качулка со долги ракави, тркалезен врат, долги ракави, краток стил, отворање и затворање на пуловер, соодветни панталони со врвки, стил на странични пруги. Предности : женскиот спортски врв на овој спортски костум е еластичен, не е лесен за деформација и покажува секси кривина. Обичните панталони може да се прилагодат со јаже, што може да го олесни вежбањето. Повод : дами модни костуми се погодни за модерни дами, погодни за секојдневна работа, домашна облека, патување, отворено, спорт, забави, слободно време, датира и други активности, сите натпревар. Метод на чистење : Ладно перење, миење раце или машинско перење, хемиско чистење, без белење, соодветни методи за чистење ја прават облеката поотпорна на абење и долготрајна.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.