Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Танцмангу Плетени Пижами За Жени Набраздени Кратки Комплети Лабава Дневна Облека Со Три Четвртини Ракави Кружен Врат Симпатична Облека Пролет

Танцмангу Плетени Пижами За Жени Набраздени Кратки Комплети Лабава Дневна Облека Со Три Четвртини Ракави Кружен Врат Симпатична

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дебелина : Нормалнасексуално Сугестивно : No Obscene Слика : Номодел Број : 2z1139 должина : Краткисезона : Пролет Материјал Состав : 95% Полиестер 5% Spandex Collar : Тркалезна Должина На Вратот(см) : Три Тип На Четвртина Шема : Цврст Материјал : Полиестер,Спандексоригин : Континентална Кинеска : Гуангдонггендер : Женитем тип : Табела За пижами1.Ве молиме, дозволете" ● 2 " см како опсег на грешки за рачна мерка.2.Ве молиме строго следете ја табелата со големини за да ја изберете големината. Не избирајте директно според вашите навики.3.Ако се чувствувате тешко да ја изберете големината,можете слободно да контактирате со нас,ние ќе ви дадеме предлог, но тоа е само за вас референца.МОДЕЛИТЕ ПОКАЖУВААТ 100% Полиестер. Увезени. Машинско Перење. ТЕНОК ДИЗАЈН-Секој комплет за пижами е исечен за да се вклопи близу до телото за елегантна силуета што ви овозможува лесно да се движите наоколу. Совршено за сѐ, од лежење дома до лазење и музички фестивали!. ТОПЛО И ПРИЈАТНО-совршен спој на удобност и забава, висококвалитетната кадифена конструкција е мека и пријатна, за да ве стопли во студените зимски вечери.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.