Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Момчиња И Девојки Шарени Пижами Во Собата

Момчиња И Девојки Шарени Пижами Во Собата

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој Ултра мек И пријатен Комплет Пижами со Долги Ракави со Пруги е супер симпатичен и доаѓа во низа забавни живописни бои. Тие имаат простор за истегнување и прикажување на појасот затворен со ткаенина, така што не мора да ја жртвувате удобноста за функционалноста.Оваа висококвалитетна, локално плетена и обоена памучна мешавина има убава тежина, меко чувство, добра количина на истегнување и добро се мие за продолжен животен век. Мерењата се во согласност со прописите на КПСС.Ултра Мека И Пријатна Плетена И Обоена Ткаенина За Истегнување На Ткаенина-Затворен Појас Забавни Живописни Бои Добро Се Мијат За Продолжен Животен Век Во УСАФАБРИКА : 75% Памук/25% Полиестерска Нишка : Памук и Полиестерска Ознака : Мека Сатенска Полиестерска Нега : Ладно Миење Во Машина Со Слични Бои, Суво Паѓање Ниски Момчиња И Девојчиња Пижами Со Пруги Поставени Во Розова боја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.