Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
StepNpull SNPE - CV Нога Управувана Врата Повлечете Бакар Заврши

StepNpull SNPE - CV Нога Управувана Врата Повлечете Бакар Заврши

DEN 255.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Stepnpull® отворачите на вратите со нога нудат ефтин и ефикасен начин за да се осигурате дека вашите клиенти имаат опција без микроб при излегување од тоалетот. Едноставно чекор и повлечете, тоа е толку лесно! Stepnpull® Е Гордо !. Цврсти Браници На Лицето На Чекорот За Контакт Со Ѕид Каде што е Применливо. Stepnpull® е Отворач За Врати Со Нога Што Работи на која било Комерцијална Дрвена Или Метална Врата без Брава.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.