Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
небрендирана Рачна Спојка За Алат Што Може да се Одвои 690бар Гумен Прстен За Запечатување Со Двојна Рачка Професионални Додатоци За Млазницата Од Нерѓосувачки Чел?

небрендирана Рачна Спојка За Алат Што Може да се Одвои 690бар Гумен Прстен За Запечатување Со Двојна Рачка Професионални Додатоци

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : Подобар Материјал : млазницата на алатот е дизајнирана и изработена со цврст, издржлив и нерѓосувачки челик против ' рѓа и легиран челик.Двојна Рачка : алатката е дизајнирана со 2 рачки, што е попогодно за нас да ја користиме и работиме.Сигурен : алатката може да издржи до 10000 фунти по квадратен инч, што е сигурно и практично.Запечатувачки Прстен : алатката има добра способност за запечатување бидејќи е опремена со гумен прстен за запечатување.Широка Употреба : млазницата може да се користи со повеќето алатки на пазарот како електричен тип и рачен тип и сл, што е корисно.Спецификација : Материјал : Нерѓосувачки Челик, Легиран Челик.Боја : Прикажана Како Слика.Големина : Прикажана Како Слика.Забелешка : може да има неколку нарушувања на бојата поради различни резолуции на компјутерот.Може да има мала грешка поради различни мерења на рацете.Пакетот Вклучува : Тип 1 : 1 Парче Млазница.Тип 2 : 1 Парче Млазница(со 1 Парче Црево). Подобар Материјал : млазницата на алатот е дизајнирана и изработена со цврст, издржлив и нерѓосувачки челик против ' рѓа и легиран челик. Двојна Рачка : алатката е дизајнирана со 2 рачки, што е попогодно за нас да ја користиме и работиме. Сигурен : алатката може да издржи до 10000 фунти по квадратен инч, што е сигурно и практично. Запечатувачки Прстен : алатката има добра способност за запечатување бидејќи е опремена со гумен прстен за запечатување. Широка Употреба : млазницата може да се користи со повеќето алатки на пазарот како електричен тип и рачен тип и сл, што е корисно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.