Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бренд 12v 35ah замена на батеријата за Бец Suntech Std Серија Инвалидска Количка

Бренд 12v 35ah замена на батеријата за Бец Suntech Std Серија Инвалидска Количка

DEN 1308.48
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

SPS Бренд 12v 35 AH (ТЕРМИНАЛ FP) замена на батеријата за Бец Suntech Std Серија Инвалидска Количка (2 ПАКЕТ) ВЕ Молиме ПОВТОРНО ДА ГИ КОРИСТИТЕ вашите постоечки КАБЛИ, конектори и други Хардвер за БЕЦ Suntech Std Серија Инвалидска Количка.Ние испраќаме само заменски батерии.Проверете дали батериите што се нарачуваат одговараат на батериите во вашата единица пред да ја поставите вашата нарачка. Ние не сме одговорни за неточни нарачки.Како Да Се Потврди?Проверете дали напонот и Засилувачот се совпаѓаат. Ние исто така објавуваме димензии на батеријата (Должина Х Ширина Х Висина) - ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте не.SPS Бренд 12v 35ah замена на батеријата за Bec Suntech STD Серија Инвалидска Количка (2 ПАКЕТ) Спецификациисволт = 12 V, Засилувач = 35 Должина X Ширина X Висина (инчи) = 7.72 x 5.16 x 6.1 Пратката содржи ДВЕ ОД 12 V 35 AH SLA Батерија-ТЕРМИНАЛ FP-SPS Бренд замена батерија за Бец Suntech STD Серија Инвалидска Количка .Десно ценатабатерија СПС Бренд 12 V 35ah замена батерија за Бец Suntech Std Серија Инвалидска Количка обезбедени Од Dightpricebattery се со висок квалитет, дизајнирани да ги задоволат или надминат оригиналните спецификации НА OEM. Тие беа произведени од компании сертифицирани ОД ИСО. Потрошените батерии од Батеријата ЗА Замена НА SLA треба да располагаат правилно според локалните и федералните прописи. SPS Бренд 12v 35ah замена на батеријата (SG12350) за Бец Suntech Std Серија Инвалидска Количка (2 ПАКЕТ) Спецификации : 12 V 35 Ah, L XWXH = 7,72 X5,16 X6, 1 Инчи, Тежина =46 ФУНТИ.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.