Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Подарок Женски Панталони Дозвола Жени Дами Летно Печатење Без Ракави Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Комбинезон

Подарок Женски Панталони Дозвола Жени Дами Летно Печатење Без Ракави Лабави Долги Костими За Играње Ромпери Комбинезон

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Имаме широк спектар на панталони. На пример : Капри;Товар;Столар;Харем;Џодпур, овој практичен стил додава сјај на вашиот секојдневен изглед, подобар од кога било досега. Сакаме слабеење, класични бои и секако џебови. Панталоните во комбинација со Маици со долги ракави и кратки чизми изгледаат слатко и се разноврсен фаворит. Се надевам дека имате прекрасно шопинг искуство во продавницатаизбери : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 88см/34.65 "Половината : 82см/32.28" Колк : 98см/38.58 "Должина : 122см/48.03" . Големина : М Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 92см/36.22 "Половината : 86см/33.86" Колк : 102см/40.16 "Должина : 123см/48.43" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 96см/37.80 "Половината : 90см/35.43" Колк : 106см/41.73 "Должина : 124см/48.82" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100см/39.37 "Половината : 94см/37.01" Колк : 110см/43.31 "Должина : 125см/49.21" Материјал : Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 5'10" и носи ГОЛЕМИНА XL. Одговара : Редовно вклопување. Дебелина : Стандард. Сезона : Цела Сезона. Карактеристики : Еластична половина со вратоврска за влечење. Панталони за Подароци За Жени. Што добивате : 1пц Женски панталони.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.