Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Надувување Костим Ноќта На Вештерките Костим Птица Облека Смешни Партија Снабдување

Надувување Костим Ноќта На Вештерките Костим Птица Облека Смешни Партија Снабдување

DEN 175.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис. Дали сакате облека на надувување да ја облече вашата забава За Ноќта на Вештерките, маскенбал, карневал и други сценски перформанси? Оваа облека што доаѓа со добар материјал и ќе ги исполни вашите очекувања. Еколошки материјали, исто така можете да се чувствувате пријатно за време на вашите перформанси. Карактеристики. - Боја : како што е прикажано. - Материјал : Полиестер. - Големина : 180, 00Х60, 00Х60, 00см/70, 74Х23, 58Х23, 58ин. - Изработен од врвен материјал и фина изработка. - Фина изработка и прекрасен изглед, обезбедете ја неговата популарност и корисност. - Смешен дизајн, погоден за носење забава. - Донесете лесна атмосфера на вашата забава. - Изненадете ги пријателите и семејството со нов изглед. Фината изработка и прекрасниот изглед, ја обезбедуваат неговата популарност и корисност. Смешен дизајн, погоден за носење забава. Донесете лесна атмосфера на вашата забава. Изненадете ги пријателите и семејството со нов изглед. Изработени од врвен материјал и фина изработка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.