Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фаќач На соништа Тркалезни Обрачи Бели Пластични Кругови Самостојни Додатоци За Материјал За Фаќање Соништа

Фаќач На соништа Тркалезни Обрачи Бели Пластични Кругови Самостојни Додатоци За Материјал За Фаќање Соништа

DEN 244.64
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Феливориел од пазарот На Џојбај.Описr. r.Ова е збир на пластични прстени за фаќање соништа. Кругот е направен од материјал за долготрајна употреба. Доаѓа во едноставна основна бела боја. Одличен е за фаќачи на соништа и мандали кога ќе се завитка со вашата кожна танга или занаетчиско предиво.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Бела.р. - Материјал : Пластика.р. - Големина : Околу 25х25х0, 72см.р. - можете да ги покриете прстените со ткаенина, памучна низа, лента, чипка за завеса, рамка на вашите проекти за рачна работа.р. - Одлично За фаќачи на соништа и мандали кога ќе се завиткате со вашата кожна танга или занаетчиско предиво.р. - висината на премиум ѕидот е мазна и издржлива, не е лесно деформирачка . р. - Висококвалитетен материјал за духовни штитови, мандели и други ѕидни виси.р. - Создадете свои занаети во стил со тоа . Можете да ги покриете прстените со ткаенина, памучна низа, лента, чипка за завеса, рамка на вашите проекти за рачна работа. |Одлично за фаќачи на соништа и мандали кога ќе се завиткате со вашата кожна танга или занаетчиско предиво. |Висината на премиум ѕидот е мазна и издржлива, не е лесно деформирачка. |Висококвалитетен материјал за духовни штитови, мандели и други ѕидни виси. / Создадете свои занаети во стил со тоа |

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.