Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
јубнлви палта за машки машки стенд-ап јака со мастило спортски дуксер со патент јакна јакни за мажи бели

јубнлви палта за машки машки стенд-ап јака со мастило спортски дуксер со патент јакна јакни за мажи бели

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL) . +Табела Со големини Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 105см/41.34 "Должина : 70см/27.56" Ракав : 64см/25.20 "Рамо : 45см/17.72" . Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см/43.31 "Должина : 72см/28.35" Ракав : 65см/25.59 "Рамо : 47см/18.50" . Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 115cm/45.28 "Должина : 74cm/29.13" Ракав : 66cm/25.98 "Рамо : 49cm/19.29" . Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm/47.24 "Должина : 76cm/29.92 " Ракав : 67cm/26.38" Рамо : 51cm/20.08" . Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 125cm/49.21 "Должина : 78cm/30.71" Ракав : 68cm/26.77 "Рамо : 53cm/20.87" палта за мажи,јакни за мажи. Машка стенд-ап јака со прскање со мастило спортски дуксер со патенткарактеристики : Моден дизајн, 100% Сосема Нов, квалитетен! Сезона : Aut И Зима Пол : мажи Повод : Обичен Материјал : Полиестер четкан Тип На Шема : Печатена Должина На Ракавот : Јака Со Долги Ракави : Дебелина на јака Со Качулка : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Карактеристики На Машкиот Капут : } Материјал Е изработен од висококвалитетни материјали и е доволно издржлив за да го задоволи вашето секојдневно носење. `+Карактеристики : Модата И модерниот дизајн ве прават попривлечни. ●Големина●Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на сликата пред да поставите нарачка. ①Натпревар Е Идеален. за семејство, спиење, дневна релаксација, спорт, фитнес, трчање, јога, забави, вежбање, фитнес, коктел забава, вежбање или патување. Пакетот вклучува : 1 Компјутер Машки Капут. Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини Под Описот На Производот Или Последната Слика На Производот Пред Да Ја Купите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.